МЕДИЦИНСКА КОЗМЕТИКА

Kräuterhof Маска за коса – за фарбана коса

Kräuterhof Маска за коса – за сува коса

Антицелулит серум Fresh

Антицелулит гел Fresh

Коњски балзам со ефект на ладење – екстра силен

Kräuterhof млечна крема со пантенол

Kräuterhof Sensitive шампон

Kräuterhof sport gel COOL

Kräuterhof sport gel HOT

ДЕРМОСЕНС рН 5,5 спреј

Шампон за бебиња – Babymed pH 5,5

Млеко за тело за бебиња – Babymed pH 5,5

Купка за бебе – Babymed pH 5,5

Babymed pH 5,5 Заштитна крема за бебиња со цинк оксид

Babymed pH 5,5 Крема за лице за бебиња

Krauterhof Кофеински серум

Aloe Vera гел

Карталин шампон

Body Lift гел

Крема со уреа

Карталин

Kрема од Арника

Крема за Вени

Гел од Гавез

Шампон од коприва за нормална коса

Krauterhof Double Effect Кофеински шампон

Krauterhof Green tea кофеински шампон

Kräuterhof шампон од лук за јакнење на косата

Пантенол – Спреј за тело

Пантенол – Гел за тело

Пантенол – Млеко за тело

FLEXIFORCE ICE GEL

ВАЗЕЛИН

КОЊСКИ БАЛСАМ СО ТОПЛОТЕН ЕФЕКТ- ЕКСТРА ЈАК

АНТИЦЕЛУЛИТ ПИЛИНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ

КОЊСКИ БАЛЗАМ

ШАМПОН СО МАСЛО ОД РУЗМАРИН

ШАМПОН СО БИЛКИ ПРОТИВ ПЕРУТ

КРЕМ СО НЕВЕН

АНТИЦЕЛУЛИТ СЕРУМ

АНТИЦЕЛУЛИТ ГЕЛ

ГЕЛ ОД ЕКСТРАКТ НА СЛУЗ ОД ПОЛЖАВ

Мени