КРЕМ СО НЕВЕН

Примена: Кремата содржи невен кој поседува познати лековити својства.Се препорачува за сува и испукана кожа. Забрзува зараснување на рани,благотворно делува и на опекотини. Поттикнува циркулација,помага кај воспаленија на вени и габични заболувања на стапала. Не содржи никакви состојки штетни по здравјето на човекот. Произведено во согласност со германски санитарни закони.

Упатство за употреба: Болното или испукано место се мачка со кремата во тенок слој.

Напомена: Да се чува на темно и суво место,вон дофат на деца. Исклучиво за надворешна употреба. Да се избегнува контакт со очите,отворени рани и слузокожа!

Категорија

Додатоци во исхраната

Произведува

ASAM GmbH & Co. Betriebs KG, Германија

Нарачај

АНТИЦЕЛУЛИТ СЕРУМ
ШАМПОН СО БИЛКИ ПРОТИВ ПЕРУТ
Мени