Шампон од билки против перут

350 ден

Благ шампон со билки погоден за сите типови коса. Ефикасен во борба против перут, ја негува и храни косата.

Категорија: Ознака:

Опис

Содржи пантенол и екстракти на билки: камилица, валеријана, хмељ, ајдучка трева, маточина и коморач. Прилагоден е на природен рН вредност на кожа.

Дополнителни информации

Тежина 555 g
Мени