Шампон од коприва за нормална коса

350 ден

Шампонот од коприва ја ревитализира и негува косата и дава пријатен мирис и свежина.

Опис

Погоден е за секојдневна употреба за нормална коса. Прилагоден е на природната pH вредност на кожата.
Редовното миење на косата со Krauterhof шампонот од коприва го зајакнува коренот на косата.

Дополнителни информации

Тежина 555 g
Мени