Шампон со масло од рузмарин

350 ден

Ја негува и храни масната коса и го нормализира масното власиште.

Категорија: Ознака:

Опис

Погоден е за секојдневно користење. Поттикнува циркулација на кожата на главата во тек на миење на косата. Прилагоден е на природен pН вредност на кожа.

Дополнителни информации

Тежина 555 g
Мени