Шампон со екстракт на лук за јакнење на косата

380 ден

Шампон од ЛУК за јакнење на косата со неодолив мирис на билки. Содржи совршена комбинација на екстракт на лук, пантенол, бела коприва, поточарка, бршлен, рузмарин, камилица, чичак, бел бор и арника.

Опис

Погоден е за секојдневна употреба. Не ја пореметува pH вредноста на кожата.
Со пријатен мирис бидејќи содржи есенција на парфем.
Редовното миење на косата со Krauterhof шампонот од лук ја зајакнува косата, го спречува нејзиното опаѓање. На косата и дава извонреден и здрав изглед на сосема природен начин.

Дополнителни информации

Тежина 555 g
Мени