Green tea Кофеински шампон

420 ден

Разбудете ја Вашата коса.

Шампон за сите типови на коса кој храни и освежува.

Опис

Кофеинот ја стимулира кожата на главата , коренот на косата и поттикнува раст. Содржи специјална комбинација фитокератини, хијалуронска киселина и екстракт од зелен чај.

Дополнителни информации

Тежина 222 g
Мени