Kräuterhof универзална крема со пантенол

320 ден

Kräuterhof универзална крема со пантенол се препорачува за суви делови на кожата на лицето, телото и усните. Ја штити кожата изложена на студ, ветер или топлина. Создава заштитен слој кој ја прави кожата мазна и ја подобрува нејзината еластичност.

Исчисти
SKU: 1000 Категорија: Ознака:

Опис

Состав: пантенол, глицерин, вазелин и силикон.

Пакување: 100 и 250 мл

Дополнителни информации

Тежина 350 g
Тежина

100 ml, 250 ml

Мени