Крема за Вени

350 ден

Кремата за вени содржи екстракт од лисја од црвено грозје и екстракт од див костен. Нејзините природни состојки докажано го намалуваат воспалението на вените и капиларите и ја ублажуваат болката.

Категорија: Ознака:

Опис

Состојки: екстракт од црвено грозје и див костен, пантенол и глицерин
Начин на употреба: се нанесува тенок слој со блага масажа на саканото место.
Пакување 250 мл.

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Тежина

100 ml, 250 ml

Мени