Крем со невен

230 ден330 ден

Забрзува зараснување на рани, благотворно делува и на опекотини. Поттикнува циркулација, помага кај воспаленија на вени и габични заболувања на стапала.

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Ознака:

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Тежина

100 ml, 250 ml

Мени