Коњски балзам

210 ден290 ден

Се препорачува кај ревматски промени, болки во коскено-зглобен систем, слаба циркулација, проблеми со вени, грчеви и модрици. Погоден е за масажа на цело тело.

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Ознака:

Опис

Содржи рицинусово масло, камфор, мента, рузмарин, див костен и арника кои ја подобруваат циркулацијата и ја негуваат кожата. Не содржи никакви состојки штетни по здравјето на човекот.

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Тежина

100 ml, 250 ml

Мени