Коњски балзам со ефект на ладење – ЕКСТРА СИЛЕН

250 ден360 ден

Се препорачува за нега на кожата при болки во зглобовите и мускулите, ревматска болка, слаба периферна циркулација, спортски повреди, воспалени вени, замор и оток на нозете.
Погоден е за масажа и обезбедува чувство на олеснување по физички активности.

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Ознака:

Опис

Покрај дивото нане, кое содржи висока концентрација на ментол, дополнително е збогатен со ментол за посилен студен ефект. Исто така, содржи еукалиптус, како друг активен принцип кој исто така има силно ладно дејство.

Состојки: екстракти од дива нане, еукалиптус, камфор и ментол.

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Тежина

100 ml, 250 ml

Мени