Гел од Гавез

230 ден300 ден

Гелот од Гавез е ефикасен во лекувањето кај истегнувања и исчашувања, ревматски деформитети на зглобовите на рацете и на нозете, како и кај спортски повреди и посттрауматски состојби.

Исчисти
SKU: Недостапно Категорија: Ознака:

Опис

Има исклучителна моќ да го забрза заздравувањето на скршеници на коските. Како антифламаторно средство, исто така одлично делува на посекотини, модринки и кај убоди од инсекти.
Ја подобрува и регенерацијата на ткивата.
Состав: екстракт од гавез, ментол и камфор.

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
Тежина

100 ml, 250 ml

Мени