Double Effect Кофеински шампон

420 ден

Разбудете ја Вашата коса.

Освежителен шампон со двоен ефект кој делува во борба против перут и превентивно проти опаѓање на косата.

Опис

Кофеинот го зајакнува слабиот корен и го стимулира во текот на миењето. Покрај освежителниот мирис, овој шампон на база на кофеин содржи и витамин Б3, како и пантенол за убава коса.

Дополнителни информации

Тежина 222 g
Мени