Антицелулит серум

550 ден

Нова, иновативна формула која се наоѓа во комплекс состојки кој вклучува LIPOREDUKS со пријатен ефект на топлина, видливо ги ублажува наборите на површината на кожата и помага во обликување на телото.

Категорија: Ознака:

Опис

Серумот содржи: Liporeduks (Carnitine Isomerized Linoleate) екстракт од див костен, пантенол, топлотни агенси, кофеин, масло од лимонова трева. Единствената комбинација на состојките дава пријатно чувство, ја освежува кожата и ја прави мазна и затегната.

Дополнителни информации

Тежина 132 g
Мени