АНТИЦЕЛУЛИТ ПИЛИНГ ГЕЛ ЗА ТУШИРАЊЕ

Овој единствен пилинг гел за тело со алое вера и алантоин стимулира микроциркулација на кожа.Со освежувачки мирис на лимон и округли пилинг честички ги чисти порите и помага во постигнување на мазна текстура на кожата.

Содржи: алое вера, алантоин и мирис на лимон.

Примена: Еднаш до два пати неделно. Се нанесува со благи кружни движења во тек на туширање на мокра кожа. Се испира со повеќе вода.

Категорија

Додатоци во исхраната

Произведува

ASAM GmbH & Co. Betriebs KG, Германија

Нарачај

КОЊСКИ БАЛЗАМ
КОЊСКИ БАЛСАМ СО ТОПЛОТЕН ЕФЕКТ- ЕКСТРА ЈАК
Мени